DORADZTWO I AUDYT PERSONALNY

Doradztwo personalne

Zatrudnienie pracowników o poszukiwanych kompetencjach
to pierwszy z elementów zarządzania ludźmi worganizacji.

Efektywna firma to taka, która na bieżąco monitoruje ich skuteczność, przekonania, motywacje, dba o ich rozwój i lojalność. Radzimy jak najskuteczniej inwestować w rozwój pracowników, by podnieść kwalifikacje osób z potencjałem i zatrzymać najlepszych.

Doradztwo HR prowadzone przez SMART-HR to usługi na najwyższym poziomie. Doradcy personalni jakich oddajemy do Państwa dyspozycji pracują na co dzień dla firm i instytucji publicznych na terenie całej Polski. Wspierają w bieżących potrzebach personalnych i służą pomocą w różnych aspektach zarządzania zespołem. SMART- HR - dorardztwo personalne, Katowice ul Dąbrówki 16. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Audyt personalny

W ramach audytu personalnego dokonujemy przeglądu zasobów ludzkich organizacji pod kątem kwalifikacji i kompetencji posiadanych przez pracowników, ich dopasowania do pracy na zajmowanych stanowiskach i ról w zespole. Badamy potencjał rozwoju kariery wewnątrz przedsiębiorstwa. Weryfikujemy ilość, jakość zadań oraz efekty pracy personelu – w aspekcie indywidualnym i pracy zespołowej. Oceniamy jakość i skuteczność procedur personalnych stosowanych w organizacji: ocen pracowniczych, ścieżek awansu, systemów motywacyjnych.

Audyt personalny jest punktem wyjścia do kolejnych działań w zakresie HR:
tworzenia lub modyfikacji systemu szkoleń i awansów, zmian w strategii komunikacji wewnętrznej
i metodach motywacji pracowników.

Sprawdź INNE USŁUGI DLA PRACODAWCÓW

Rekrutacje
 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leasing pracowników
 

CZYTAJ WIĘCEJ

Obsługa
kadrowo-płacowa

CZYTAJ WIĘCEJ

Motywacje pracowników
i oceny pracownicze

CZYTAJ WIĘCEJ

Redukcja zatrudnienia
i outplacement

CZYTAJ WIĘCEJ